09/25/2017 - دوشنبه 3 مهر 1396
مشاهده خبر


1396/4/25 12:30:8 print

خودکشی پسر شیشه‌ای پس از قتل مادر ۶۰ ساله
پسر معتاد که مادرش را در آخرین روزهای سال گذشته به قتل رسانده بود، با پرتاب خود داخل رودخانه خودکشی کرد.

 

خبرگزاری میزان: پسر معتاد که مادرش را در آخرین روزهای سال گذشته به قتل رسانده بود، با پرتاب خود داخل رودخانه خودکشی کرد.
 
سرهنگ سعید شعبان  گفت: در آخرین روز‌های سال گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق حاشیه‌ای شهر اهواز، کارآگاهان پلیس آگاهی سریعا در محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول پیرزنی شصت ساله است که با ضربات متعدد چاقو در داخل منزل شخصی خودش به قتل رسیده است.

سرهنگ شعبان اظهار کرد: مقتول با پسر ۳۶ ساله خود که مجرد بود زندگی می‌کرد و این پسر  به سوء مصرف مواد مخدر از نوع صنعتی آن شهرت دارد و بر اساس مستندات و ادله به دست آمده از صحنه جرم مشخص شد که قاتل همان فرزند معتاد مقتول است که در روز حادثه بر اثر توهم و ضایعات روانی ناشی از مصروف مواد مخدر با مادر خود درگیر شده که در نهایت وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل متواری می‌شود.

این مقام مسئول انتظامی گفت: مشخصات قاتل به تمام واحد‌های انتظامی در سراسر کشور اعلام شد تا اینکه چند روز بعد از حادثه، قاتل متواری، فشار‌های روانی ناشی از قتل مادر را تاب نیاورد و با پرتاب خود به داخل رودخانه کارون اقدام به خودکشی کرد.

سرهنگ شعبان خاطرنشان کرد: بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی با معاینات  علت مرگ و خودکشی تایید شد.
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
چندرسانه ای
چندرسانه ای
طبیعت دربند

نظرسنجی
آخرین اخبار